Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Асфальтобетон піщаний

АБС Г-5 піщаний
0
Код товару: 773
2 292 грн.
2 131 грн.
Вид перевозки: Самосвал Особенности: Асфальтобетон песчаный
АБС Г-4 піщаний
0
Код товару: 772
2 340 грн.
2 176 грн.
Вид перевозки: Самосвал Особенности: Асфальтобетон песчаный

Асфальтобетон піщаний

Піщаний асфальтобетон складається з найменших фракцій в 10мм. Він активно застосовується в будівництві різного типу. Завдяки широкому видовому поділу, для кожного типу робіт можна підібрати підходящий варіант.

Особливості піщаного асфальтобетону

На ринку активно реалізується асфальтобетон Д і Дх, що характеризує гарячий і холодний тип укладання відповідно, і містить до 70% піску. Також можна купити асфальтобетон Г і Гх, де вміст піску знижено до 30%.

1. Гарячий тип укладання проводиться шляхом нагрівання сировини до 110 градусів і проведенні робіт до охолодження суміші.

2. Холодний тип укладається без розігріву, а самі роботи можна проводити вже при 5 градусах тепла. Основою холодного асфальту є рідкий бітум.

Також не можна не відзначити однорідність суміші. Її структура максимально нагадує піщану розсип однієї фракції. При цьому, вони мають високі показники міцності, оптимальною ціною і легко складають конкуренцію більшим фракціям.

З чого складається піщаний асфальтобетон

Склад сировини може варіюватися в залежності від введення додаткових добавок. Вони ж можуть змінювати показники якості суміші. Однак, основа складу завжди залишається незмінною:

1. Бітум нафтовий.

2. Заповнювачі.

3. Мінеральні порошки.

4. Добавки.

До складу завжди входять наповнювачі. Це можуть бути:

1. Природні піски.

2. Піски, здобуті шляхом дроблення порід вулканічного походження або гравію.

3. Відсів після дроблення щебеню.

4. Шлакові матеріали, мелені до дрібної фракції.

Саме від типу і якості заповнювача залежать кінцеві характеристики, необхідність додавання додаткових елементів, а також міцності вже укладеного асфальту.

Структуроутворюючих компонентом виступають різноманітні карбонові породи. Це може бути вапняк, черепашник, доломіт та інші природні породи. Крім цього, використовуються відходи промисловості. Серед них зола, відходи ТЕС, флотохвости і інші добавки. Відповідно до європейських та міжнародних стандартів всі компоненти безпечні, очищені і допустимі в складі.

Застосування піщаних асфальтобетонних сумішей

Купити цей матеріал варто виключно для укладання асфальтного покриття. Він оптимальний для використання в якості верхніх шарів будь-яких доріг середньостатистичного призначення. Незважаючи на те, що його ціна дуже приваблива, для складного будівництва варто застосовувати інші суміші. Ви можете ознайомитися з ними в каталозі KALENYK & CO.

Вибираючи піщаний асфальтобетон зверніть увагу на склад, компоненти і їх кількість. Також зіставте склад з вашим завданням. Правильно підібране сировина - 80% успіху попереднього будівництва. Якщо не знаєте, що вибрати, зверніться до фахівців за допомогою.

Ассортимент асфальтобетону в Україні

Якщо ви шукайте надійного постачальника будівельних сумішей будь-якого обсягу з доставкою в Київ і область, вітаємо, ви потрапили за адресою. KALENYK & CO пропонує оптимальну вартість, чесний склад і широке розмаїття для проведення різних типів будівельних і дорожніх робіт.