Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Палі гвинтові

Увага

Вартість виробів в данному розділі розраховується індивідуально для кожного клієнта, звяжіться с менеджером за телефоном +38 (067) 000-32-22 або іншим зручним для вас способом!


Залізобетонні гвинтові палі (ЗБГП) відносна новинка. Незважаючи на обмеження в застосуванні, вони затребувані, особливо в приватному житловому будівництві. Якщо купити таку палю, її можна змонтувати вручну, без застосування спеціальної техніки.

Особливості залізобетонних гвинтових паль

Конструктивно ЗБГП це бетонна труба, армована поздовжньо-поперечним каркасом, зі сталевим наконечником і бетонними лопатями. У верхньому торці влаштовано квадратний отвір для ключа, яким палю вкручують в грунт.

Невисока вартість, зручність і легкість монтажу стали причиною популярності, але про особливості забувати не варто:

  • Стандартна довжина до 4 м (щоб при заглибленні подолати глибину промерзання ґрунту);

  • Діаметр від 100 до 160 мм, більші діаметри – замовні конструкції;

  • Вага до 200 кг, без підйомних механізмів не обійтися;

  • Кількість лопатей (від 2 до 10) впливає на стійкість в ґрунті.

За характеристиками ДЕСТом встановлено марка важкого, щільного бетону М500, арматура каркаса класу А-III (діаметр 6-8 мм), тому ЗБГП досить міцні. Особливості обмежень наступні:

  • Максимальне навантаження не більше 10 т, в залежності від ґрунту;

  • Після установки потрібен осад і ущільнення навколишнього ґрунту для підвищення стійкості;

  • При монтажі потрібно стежити за строго вертикальним заглибленням, інакше знизиться навантаження, яке може витримуватися;

  • Якщо навантаження сприймають кілька опор (фундамент, балка та ін.), потрібно забезпечити рівномірний розподіл по всім ним, щоб уникнути просідання перевантажених паль.

Обмеження серйозні, але ціна таких паль нижче металевих, стійкість вище, а довговічність не менше 80 років. Правильний розрахунок опор (глибина занурення, кількість і т.д.) нескладний процес, інженери компанії «Kalenyk & Co» можуть провести його по запропонованим даним. Оцінити, які палі будуть потрібні для вирішення ваших завдань, також нескладно.

Критерії вибору залізобетонних гвинтових паль

Перш за все, треба врахувати характеристики ґрунту і глибину промерзання. Для Києва максимальне значення в межах 0,8 м, інші параметри визначаються на місці будівництва об'єкту, як правило, пробним бурінням.

Особливості ґрунту задають мінімальну довжину і діаметр. Решта критеріїв наступні:

  • Кількість лопатей підвищить стійкість. Якщо можливі бічні навантаження на опору, лопатей повинно бути більше;

  • При вимозі рівного рівня закінчень декількох опор краще збільшити довжину, щоб після закінчення монтажу зрізати надлишки;

  • Якщо немає точних даних про гранично допустиме навантаження, вибирайте діаметр більше, щоб забезпечити запас міцності або збільшити кількість ЗБГП;

  • Якщо проектом передбачена відкрита верхня частина підпори, краще замовити нестандартний виріб з бетону, з підвищеною морозостійкістю, низьким вологопоглинанням і водонепроникністю.

У нас у продажу є всі перераховані види. Замовні палі можуть відрізнятися характеристиками (в деяких районах України вимоги можуть бути нижче), час готовності партії під замовльення 6-7 днів. За цей час бетон повністю набирає міцність, і після монтажу паль можна відразу приступати до будівництва.

Стандартні конструкції доставляються протягом 1-2 днів. За погодженням можлива установка в пробурені шнеком отвори в процесі розвантаження.