Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Панелі огорожі

Плита огорожі 3П 400.8
0
Код товару: 292
3 573 грн.
3 216 грн.
Высота, (H): 2200/2550 мм Длина, (L): 4000 мм Масса, (кг): 2080 Особенности: Плита огорожі Ширина, (B): 160 мм
Плита огорожі 3П 400.2
0
Код товару: 669
3 886 грн.
3 498 грн.
Высота, (H): 2500/2900 мм Длина, (L): 3980 мм Масса, (кг): 1750 Особенности: Плита огорожі Ширина, (B): 180 мм
Плита огорожі 3П 250
0
Код товару: 670
2 143 грн.
1 928 грн.
Высота, (H): 2500/2900 мм Длина, (L): 2500 мм Масса, (кг): 875 Особенности: Плита огорожі Ширина, (B): 100/170 мм

Паркан з бетону за основними характеристиками виграє у всіх інших варіантів огорожі. Його можна швидко встановити, зробивши територію недоступною для проникнення. І його можна продати, якщо буде прийнято рішення зробити інший паркан після закінчення будівництва.

Переваги залізобетонних огорож

З точки зору прайс-листа компанії «Kalenyk & Co» може здатися, що витрати на капітальний паркан зависокі. Вартість плити коливається від 2,5 до 4 тисяч гривень. Однак думка про високу підсумкову вартість помилкова, тому що:

  • Монтаж здійснюється за допомогою лопати і підйомної техніки, при цьому заглиблювати фундаментний блок необов'язково. Установка елементів здійснюється за допомогою петель на елементах огорожі;

  • Збірка ведеться простим стикуванням плити на стовпчики, вставлені в фундаментний блок, додаткова фіксація розчинами не потрібна;

  • Панель має довжину від 2,5 до 4 метрів, і це повноцінна огорожа заввишки від 2,5 до 2,9 метрів, непереборна без застосування сходів.

«Тимчасовий» характер огорожі дозволяє уникнути територіальних суперечок. Встановлений паркан не є «капітальною спорудою», в Києві цим користуються багато забудовників. Поки територія огороджена, можна залити стрічку, фундаменти, побудувати стовпи і зробити капітальний паркан в рамках кордонів ділянки. Після чого бетонна огорожа розбирається, і претензій з боку сусідів немає.

У будь-якому випадку ціна питання обмеження доступу на територію за допомогою масивних бетонних панелей набагато нижче будівництва тимчасових конструкцій з профнастилу і інших матеріалів.

При цьому час монтажу периметра в 100 метрів – 1 день. За такий час неможливо облаштувати жодну іншу (схоже за надійності з бетонними плитами) огорожу.

На що звертати увагу при виборі

Крім прямої економічної вигоди є непрямі переваги. Вибираючи ЗБВ огорожу, пам'ятайте, цих плюсів позбавлені огорожі з інших матеріалів:

  • Висока механічна міцність. Пошкодити бетонну плиту складно, навіть якщо маневрує важка будівельна техніка. Максимум залишиться відмітка про контакт, але паркан встоїть;

  • Висока стійкість до впливу вітрових навантажень. Поки немає жодного випадку, коли ураганні вітри завалили паркан із залізобетону, навіть якщо фундаментні блоки не заглиблені;

  • Якщо купити панелі без декоративного рельєфу, без сходів і інших пристосувань подолати огорожу неможливо;

  • Наявність на панелях декоративного рельєфу додає естетики, особливо якщо підкреслити деталі спеціальними долівками.

Зрозуміло, що естетика подібних огорож знаходиться не на першому місці, але довговічність викликає повагу. Озирніться, ви побачите бетонні панелі і плити, які десятки років стоять на місці і навіть не покосилися.

Тому вибирайте, виходячи з місцевих особливостей: рельєф, погодні умови, навантаження, в тому числі механічні. Чим менше факторів, тим тонше можна вибрати панель, і тим дешевше вона буде коштувати.

Проникнути на обгороджену територію буде складно, особливо, якщо по верху периметра натягнути колючий дріт. «Підглянути» в щілинку неможливо, їх немає. «Вирізати» дірку нереально, бетон не профнастил. «Вибити» секцію без важкої техніки неможливо.

Тому і вибирають залізобетонні огорожі, які затребувані по всій Україні на майданчиках без охорони. Таку перешкоду складно подолати без зайвого шуму. Коштує такий захист набагато дешевше інших варіантів, служить надійніше, а за непотрібністю може бути демонтований і проданий. Що покриє не менше 60% витрат на організацію захисту території.