Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Бетонні сходи

Бетонна сходинка ЛС 12
0
Код товару: лс12
468 грн.
421 грн.

Бетонні сходи

Уявити сучасний світ без багатоповерхових будівель просто неможливо. Зараз це питання не тільки естетичності і технологічного дива, а й необхідності. Але багатоповерховий будинок без сходів - просто велика нефункціональна бетонна коробка. Навіть якщо мова йде про будову в два поверхи, просто необхідний безпечний спосіб пересування між поверхами. І звичайно ж це сходи. Відмовитися від впровадження сходових прорізів неможливо, навіть в будівлях, де розташовуються десятки ліфтів.

Готові рішення для обладнання сходових прорізів дозволяють значно знизити витрати на будівництво і час зведення споруди. Ви можете придбати необхідний комплекс сходового маршу з майданчиком або зібрати конструкцію, як пазл. Другий варіант бажаний там, де типові монолітні вироби не вирішують задачу.

Залізобетонні сходи та їх види

Сходинки буваютьдекількох типів:

1.       Поворотні.

2.       Кругові.

3.       Прямі.

4.       Одномаршеві.

5.       Двомаршеві.

6.       Багатомаршеві.

Крім цього вони мають градацію по розмірному ряду:

•         ЛС - основний тип сходів.

•         ЛСН - нижні елементи.

•         ЛСВ - верхні фризові.

•         ЛСС - плоскі.

•         ЛСП - майданчикові вироби.

Кожен тип відповідає тому чи іншому виду будівництва і, відповідно, технологічним вимогам. Залежно від цього варіюється тип бетону, який застосовується та армуючих елементів.

Також при підборі матеріалу важливі умови експлуатації. Це визначає необхідний рівень морозостійкості бетону, вологонепроникності, пластичності та інші показники. Усі сходи виробляються з впровадженням петель для зручного і надійного монтажу. Ця норма вказана в технологічних вимогах, затверджених державою.

Технічні характеристики бетонних сходів

До сходів, які монтуються в житлових і нежитлових приміщеннях, висуваються технічні вимоги, що визначають безпеку і якість виробу.

1.       Висота сходинки повинна мати висоту в діапазоні 150-160мм, яка зручна і безпечна для пересування.

2.       Ширина - від 900 до 1800мм. Ці норми встановлені згідно техніки пожежної безпеки та можуть змінюватись в залежності від навантаження на марші в разі аварійної ситуації.

3.       Число сходинок може змінюватися в залежності від конструкції, але має розташовуватися в межах 3-18 на один проліт.

4.       Нормою оговорюється і градус нахилу. Для житлових об'єктів нахил не може перевищувати 40 градусів. На промислових ця норма збільшується до 70 градусів.

Як вибрати сходи, які підходять для будівництва

Щоб сходи ефективно вирішували покладене на них завдання, необхідно врахувати кілька важливих нюансів ще на етапі вибору виробів. Зверніть увагу на:

1.       Матеріал виготовлення . Марка бетону повинна відповідати умовам експлуатації, а армуючі частини володіти високими показниками міцності.

2.       Розмір , кут повороту і необхідність впровадження елементів, розроблених індивідуально.

3.       Репутацію компанії-постачальника, з якою плануєте співпрацю. Перш ніж купити сходовий проріз або окремі стходинки, зверніть увагу на історію компанії, ціну за одиницю товару (вона не може бути значно нижче середньо ринкової, для здешевлення часто використовуються менш якісні компоненти, що призводить до передчасного руйнування).

KALENYK & CO пропонує широкий вибір сходів для індивідуального будівництва. Вартість і терміни доставки ви можете дізнатися на сайті, або зв'язавшись з нашим менеджером. Ми співпрацюємо з компаніями по всій Україні, і доставляємо сходи таі інший товар не лише по Києву.