Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Бетонні сходи

Бетонна сходинка ЛС 12
0
Код товару: лс12
468 грн.
421 грн.

Бетонні сходи

Уявити сучасний світ без багатоповерхових будівель просто неможливо. Зараз це питання не тільки естетичності і технологічного дива, а й необхідності. Але багатоповерховий будинок без ступенів - просто велика нефункціональна бетонна коробка. Навіть якщо мова йде про будову в два поверхи, просто необхідний безпечний спосіб переміщення між поверхами. І звичайно ж це сходи. Відмовитися від впровадження сходових прорізів неможливо, навіть в будівлях, де розташовуються десятки ліфтів.

Готові рішення для обладнання сходових прорізів дозволяють значно знизити витрати на будівництво і час зведення споруди. Ви можете придбати необхідний комплекс сходового маршу з майданчиком або зібрати конструкцію, як пазл. Другий варіант бажаний там, де типові монолітні вироби не вирішують задачу.

Залізобетонні щаблі й їх види

Сходинки представляються декількох типів:

1.       Поворотні.

2.       Кругові.

3.       Прямі.

4.       Одномаршові.

5.       Двомаршеві.

6.       многомаршевие.

Крім цього, щаблі мають градацію по розмірному ряду:

•         ЛС - основний тип ступенів.

•         ЛСН - нижні елементи.

•         ЛСВ - верхні фризові ступені.

•         ЛСС - плоскі ступені.

•         ЛСП - майданчикові вироби.

Кожен тип відповідає тому чи іншому виду будівництва і, відповідно, технологічним вимогам. Залежно від цього варіюється тип застосовуваного бетону та армуючих елементів.

Також при підборі матеріалу важливі умови експлуатації. Це визначає необхідний рівень морозостійкості бетону, волого непроникності, пластичності та інші показники. Усі сходинки виробляються з впровадженням петель, для зручного і надійного монтажу. Ця норма вказана в технологічних вимогах, затверджених державою.

Технічні характеристики бетонних ступенів

До сходів, які монтуються в житлових і нежитлових приміщеннях, висуваються технічні вимоги, що визначають безпеку і якість виробу.

1.       Висота щабля повинна розташовуватися в діапазоні 150-160мм. Ця висота зручна і безпечна для пересування.

2.       Ширина ступенів - від 900 до 1800мм. Ці норми встановлені згідно техніки пожежної безпеки та можуть змінюватись в залежності від навантаження на марші в разі аварійної ситуації.

3.       Число щабель може змінюватися в залежності від конструкції, але має розташовуватися в межах 3-18 ступенів на один проліт.

4.       Нормою обкладається і градус нахилу. Для житлових об'єктів нахил не може перевищувати 40 градусів. На промислових ця норма виростає до 70 градусів.

Як вибрати ступені, які підходять для будівництва

Щоб ступені ефективно вирішували покладену на них завдання, необхідно врахувати кілька важливих нюансів ще на етапі вибору вироби. Зверніть увагу на:

1.       Матеріал виготовлення ступенів. Марка бетону повинна відповідати умовам експлуатації, а армирующие частини володіти високими показниками міцності.

2.       Розмір ступенів, кут повороту і необхідність впровадження елементів, розроблених індивідуально.

3.       Репутацію компанії постачальника, з якої плануєте співпрацю. Перш ніж купити сходовий проріз або окремі ступені, зверніть увагу на історію компанії, ціну, пропоновану за одиницю товару (вона не може бути значно нижче середньо ринкової, для здешевлення часто використовуються менш якісні компоненти, що призводить до передчасного руйнування).

KALENYK & CO пропонує широкий вибір ступенів для індивідуального будівництва. Вартість і терміни доставки ви можете дізнатися на сайті, або зв'язавшись з нашим менеджером. Ми співпрацюємо з компаніями по всій Україні, і доставляємо ступені і інший товар до Києва.