Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Асфальтна крихта

Асфальтна крихта

Асфальова крихта

Асфальтна крихта відноситься до вторинних дорожньо-будівельних матеріалів. Вона проводиться шляхом подрібнення застарілого і демонтованого асфальтного покриття. По суті, це щебінь, пісок і залишкові компоненти асфальту. Завдяки наявності в складі, крихта отримує друге життя і активно застосовується при проведенні різних робіт.

Використання крихти

Асфальтна крихта - дешевий спосіб ефективно провести ряд ремонтних робіт. Вона широко застосовується в дорожньо-будівельному сегменті. Однак, не варто забувати, що крихта є результатом переробки і не може повноцінно замінити свіже асфальтне покриття. Отже, де ж доречно застосування крихти?

1. Пристрій тимчасових доріг. Для побудови надійної довговічної дороги крихта не підходить, але для влаштування тимчасових і технологічних доріг доведеться до місця. Щоб домогтися бажаного результату, необхідно укладати крихту в кілька шарів, ущільнюючі кожен.

2. Дорожні узбіччя і укоси. Після того, як дорога укладена, створюються узбіччя і дорожні укоси. Для цього укладається крихта в кілька шарів з попередніми посиленням кожного. Після того, як всі шари укладені каток вирівнює покриття.

3. Відсипка ям. Звичайно, краще якщо дорожні ями ремонтуються вчасно. Однак, якщо цього не відбувається з тієї чи іншої причини, можна скористатися крихтою для підсипання ям.

4. При асфальтування невеликих платежів крихта застосовується в якості ущільнення верхнього шару. Цей метод коштує недорого, і має хороші показники якості.

5. Виробництво холодних і гарячих АГБ сумішей. Виробництво відбувається завдяки холодної чи гарячої регенерації відповідно. При холодному методі, отриманий асфальт застосовується виключно для створення верхніх шарів асфальтного покриття. При гарячому, методі проводиться асфальт здатний стати повноцінним покриттям на дорозі.

Переваги використання асфальтової крихти

Незважаючи на те, що цей матеріал вторинний, він має свій ряд переваг.

1. Невисока ціна асфальту. Якщо іншого не вимагають технічні особливості, можна сміливо застосовувати крихту для проведення вище перерахованих робіт.

2. Простота використання. Ви можете самостійно залатати дірку в асфальті біля будинку. Для цього просто необхідно замовити куб крихти і провести роботу.

3. М'яке покриття, яке в деяких випадках просто необхідно. Наприклад, для облаштування дитячих майданчиків, домашніх баскетбольних зон, роликових доріжок.

4. Оптимізація витрат. Частина завдань, що виконуються новим асфальтом, може виконати і крихта. Так навіщо платити більше?

Обираючи крихту треба завернули увагу на...

Купуючи асфальтний субпродукт, необхідно виставляти чіткі вимоги якості. Крихта не повинна мати зайвих домішок, сміття, неоднорідної фракції. Купуючи крихту, зверніться в компанію KALENYK & CO. Ви отримаєте виняткову якість і можливість купити сировину, вартість якої буде повністю відповідати якості.

Продаж бетону, асфальту та інших будівельних продуктів - наша специфікація. Ми здійснюємо доставку замовлень в Київ і область, а також співпрацюємо з усією Україною. Для замовлення зверніться до наших менеджерів. Будемо раді допомогти вам у вирішенні масштабних і домашніх завдань, які однаково важливі.