Warning: getimagesize(/home/kalenyk/kalenyk.com.ua/www/image/catalog/products/img/p/svai2.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/kalenyk/kalenyk.com.ua/storage/modification/catalog/controller/product/category.php on line 742 Залізобетонні палі-оболонки - купити/замовити палі-оболонки залізобетонні за вигідною ціною в Києві на сайті компанії KALENYK & CO
Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Залізобетонні палі-оболонки

Увага

Вартість виробів в данному розділі розраховується індивідуально для кожного клієнта, звяжіться с менеджером за телефоном +38 (067) 000-32-22 або іншим зручним для вас способом!


Залізобетонні палі-оболонки – це порожні усередині стрижні, стандартний діаметр яких до 1,6 м. Підвищену міцність і стійкість створює велика площа зіткнення з ґрунтом. Це дозволяє витримувати високі навантаження, гасити коливання, в цілому підвищуючи стійкість споруди. Тому палі-оболонки широко застосовуються в мостобудуванні і при будівництві висотних споруд.

Особливості залізобетонних паль-оболонок

З огляду на вагу і габарити, одна з особливостей – складності з транспортуванням і розвантаженням на місці. Цьому питанню необхідно приділити особливу увагу. Решта пов'язані з призначенням і особливостями монтажу:

  • В основі лежить армування гарячекатаної сталі в поздовжньому напрямку і обплетення по спіралі, марки сталей відповідають ДЕСТам;

  • Бетони застосовуються важкі, щільні, марки М350 і вище;

  • Наповнювач повинен включати природний камінь, розміри якого не більше 20 мм;

  • У оболонки може бути наконечник або відкритий торець;

  • Для нарощування довжини передбачається фланцеве, зварне або мокре з'єднання, від цього залежить конструкція краю палі;

  • При роботах з води (заглиблення в донний ґрунт) з'являються додаткові параметри, які потрібно витримувати.

Якщо діаметр перевищує 1,6 м, конструкції називають палями-колодязями. У них є свої особливості, і вартість їх вище.

Вимоги ДЕСТу жорсткі, особливо до якості поверхонь, тому у нас для цих ЗБВ виділена окрема виробнича ділянка.

Більшість проектів передбачає застосування стандартних характеристик і типорозмірів, але іноді потрібно внести зміни. У Києві це будівництво в зонах нестійких ґрунтів, прибережних зонах і т.д. У таких випадках ми виконуємо замовлення з додатковими технічними умовами, ціна при цьому практично не змінюється.

Параметри вибору залізобетонних паль-оболонок

В Україні чимало місць зі складними ґрунтами, тому застосовуються 2 основних способи заглиблення. Перший – без очищення внутрішньої порожнини, ґрунт всередині палі ущільнюється, що підвищує надійність конструкції. Другий метод з виїмкою і очищенням порожнини, підмивом у наконечника, якщо швидкість заглиблення різко падає.

Спосіб заглиблення обмежує ряд характеристик, звужуючи вибір відповідного ЗБВ. Необхідно врахувати і інші критерії:

  • Нарощування секцій в процесі занурення (тоді з'єднання лише болтові фланцеві) або попередня збірка двох (і більше) секцій перед заглибленням. Від цього залежить вид краю палі;

  • Якість ґрунтів, рельєф, наявність водоносного шару задасть підвищені вимоги до вологовбирання, вологостійкості (W6) і морозостійкості (F150). Це стандартні параметри, в продажу ЗБВ з більш високими параметрами відсутні, їх потрібно замовляти;

  • Для полегшення транспортування, розвантаження і занурення повинні бути передбачені монтажні елементи. Їх відсутність не є порушенням, але час монтажу може збільшитися.

Оцінивши діапазон відповідних ЗБВ, перш ніж купити палі, радимо вам погоджувати вибір з проектною організацією. При роботі з великими київськими забудовниками і постійними покупцями узгодження ми зазвичай беремо на себе.

Деталі термінів поставки і розвантаження на об'єкті обговорюються під час оформлення замовлення. Стандартні ЗБВ в «Kalenyk & Co» відвантажуються протягом 1-2 днів, замовні позиції по домовленості.