Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Розчин цементний П-4

Розчин цементний РЦ М300 П-4
0
Код товару: 140
2 720 грн.
1 768 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М300 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П4(160-200мм) Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М200 П-4
0
Код товару: 139
2 352 грн.
1 528 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М200 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П4(160-200мм) Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М150 П-4
0
Код товару: 138
2 146 грн.
1 395 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М150 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П4(160-200мм) Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М100 П-4
0
Код товару: 137
1 843 грн.
1 198 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М100 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П4(160-200мм) Сезонность: Летний
Розчин цементний П-4

Розчин цементний П-4

Будівництво починається з підбору відповідних матеріалів. Цементний розчин - основа будівельного процесу. Склад включає в себе заповнювач (пісок), воду і в'язка речовина. При необхідності до складу входять добавки для оптимізації якісних технологічних показників.

Особливості та застосування цементу П-4

На будівельному ринку реалізується кілька типів цементних розчинів. Один з них П-4. Він відрізняється не тільки складом і властивостями, але і призначенням. Найчастіше його застосовують для проведення штукатурних робіт. Це обумовлено розміром фракцій піску в складі. Для даного типу прийнятними вважаються крупинки розміром 1,25-2,5мм.

Спектр застосування розчину П-4

Перед тим як купити цемент необхідно визначити тип проведених робіт. Від цього залежить кількість цементу, наявність в ньому добавок, і, відповідно, ціна. П-4 застосовують для:

1. Обробки поверхонь при будівництві житлових і нежитлових приміщень.

2. При зведенні піщаних труб.

3. Для обробки резервуарів зберігання води.

4. Теплових агрегатів.

Цемент даної марки має високу водовідштовхувальним здатністю. Саме тому його застосовують при будівництві резервуарів з водою. При покупці зверніть увагу на показники рухливості суміші. П-4 має високий рівень рухливості, і не підійде для кладки стін або заливки підлоги. Зате цементування стін з даним рівнем рухливості пройде згідно з усіма нормативами. До того ж з П-4 буде комфортно працювати.

Ви можете самостійно перевірити пластичність матеріалу. Для цього металеву пластину опустіть в готовий розчин. Чим нижче пластина опуститься, тим пластичнее розчин. Так, у П-4 осаду при зануренні дорівнює 13 сантиметрів в середньому. Цей показник говорить про високу пластичності. З матеріалом буде зручно працювати, особливо при обробці пустот різного діаметру.

Марки цементного розчину

Вибираючи розчин необхідно визначити відповідну марку. П-4 реалізується в спектрі міцності М100-М300.

  • М100 та М150 - має високу концентрацію цементу і піску. Розчин підходить для проведення штукатурних робіт. У складі присутні найменші фракції доступні для складу П-4.

  • М200 - має більші фракції, застосовується для того ж спектру робіт. Відрізняється підвищеною міцністю і рівнем утримання вологи.

  • М300 - високоміцний склад, використовують для оздоблювальних робіт при наявності вимог підвищеної міцності.

Відрізняються склади і ціною. Тому важливо вибирати оптимальний варіант, щоб оптимізувати витрати на будівництво.

Як обрати якісний розчин в Україні

Придбання розчину повинно починатися з вибору відповідного варіанту. Як бачите, навіть Певний розчин П-4 має множинні варіації. Далі необхідно вирішити які добавки потрібні, і чи потрібні вони взагалі. За допомогою додаткових компонентів ви можете регулювати властивості суміші і посилювати певні показники.

Після визначення потрібної суміші, зверніться до менеджерів KALENYK & CO. Ми допоможемо замовити цементний розчин в Києві з доставкою по всій області. На нашому сайті ви можете отримати чесну вартість і відповідну якість.