Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Вапняний розчин

Розчин цементно-вапняний РКВ М75 П-8
0
Код товару: РКВ М50 П-8
2 524 грн.
1 641 грн.
Розчин цементно-вапняний РКВ М200 П-8
0
Код товару: РКВ М200 П-8
2 686 грн.
1 746 грн.
Розчин цементно-вапняний РКВ М150 П-8
0
Код товару: РКВ М150 П-8
2 638 грн.
1 715 грн.
Розчин цементно-вапняний РКВ М100 П-8
0
Код товару: РКВ М100 П-8
2 586 грн.
1 680 грн.

Вапняний розчин

Вапняний розчин має широкий спектр застосування на етапі будівництва приміщень і проведення оздоблювальних робіт. Цементний розчин має невисоку ціну і оптимальні показники для проведення будівельно-ремонтних заходів. При дотриманні правил розведення розчину і умови використання чистої і якісної суміші вапняний розчин стане підручним засобом для виконання завдань різної складності.

Особливості вапняного розчину

Завдяки унікальним характеристикам, розчин отримує оптимальні показники для проведення безлічі робіт. Крім цього, він має безліч переваг перед іншими сумішами.

1.       Вапняний розчин можна застосовувати для обробки стін завдяки високій пластичності. Він швидко схоплюється, зберігаючи при цьому пластичність для зміни форми або товщини. Однак, якщо пластичність необхідний показник, що не застосовуйте вапняно гіпсовий розчин. Він дуже швидко твердне і не піддається подальшій трансформації.

2.       Сам по собі розчин або суміш з додавання гашеного вапна має високі антисептичні властивості. Це явна перевага при застосуванні для обробки дерева.

3.       Вапняний розчин має високі показники зчеплення з поверхнями різного типу. При обробці складних матеріалів це важливо. Варто звернути увагу, що цементний розчин має середній рівень зчіпки.

4.       Вапняний розчин відрізняється і високою стійкістю до появи тріщин і відколів.

5.       Матеріал має невисоку ціну, що при хороших показниках якості є незаперечною перевагою.

Наповнювачі для вапняного розчину

Як і будь-яка інша суміш, розчин даного типу здатний видозмінювати свої якості при введенні добавок. Найпопулярнішими є:

•         Гіпс. Якщо ви хочете добитися підвищеної міцності варто додати сухий гіпс в суміш до розведення. Такий розчин підійде для обробки карнизних частин, дерев'яних і кам'яних поверхонь. Така суміш має високу швидкість застигання і не має усадки. Важливо розводити суміш в невеликих кількостях, інакше після висихання ви не зможете продовжити роботу.

•         Цемент. Якщо ви плануєте проведення робіт в приміщення з підвищеною вологістю, цемент дозволить провести їх якісно. Висока міцність дозволяє провести роботи по реконструкції старих будівель. Він має високу міцність, а також застигає поступово.

•         Каталізатори. Цей тип добавок підвищує швидкість застигання. Це важливо, якщо необхідний чистий вапняний розчин без гіпсового наповнення, а застигання має відбутися швидше.

•         Пластифікатори. Вони роблять суміш більш еластичною, що підвищує комфорт роботи з ним.

Як вибрати і купити цементний розчин в Україні

Перед проведенням робіт важливо вибрати якісну суміш, що відповідає стандартам якості і особистим потребам. Щоб зробити це ефективно, необхідно:

1.       Переконатися у відповідності розчину потребам будівництва. Вище ми виклали основні типи і властивості сумішей. Вибираючи необхідно спиратися на те, який матеріал обробляється, яка кінцева мета (відновлення, споруда, обробка), а також які додаткові якості необхідні.

2.       Вибір добавок, які змінюють якісні характеристики.

3.       Вибір компанії.

Купуючи суміш в Україні, необхідно особливо ретельно вибирати компанію - партнера. KALENYK & CO пропонує суміші виготовлені за Європейськими стандартами з чистих компонентів. Також ми пропонуємо доставку в усі регіони України, і можливість придбання товару великими і роздрібними партіями.