Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Сходова площадка

Сходовий майданчик 2ЛП 25.15-4к
0
Код товару: 309
2 623 грн.
2 360 грн.
Высота, (H): 320 мм Длина, (L): 2780/2500 мм Масса, (кг): 1350 Особенности: Сходовий майданчик Расчетная нагрузка, (кгс/м?): 360
Сходовий майданчик 2ЛП 25.12-4к
0
Код товару: 308
2 040 грн.
1 836 грн.
Высота, (H): 320 мм Длина, (L): 2780/2500 мм Масса, (кг): 1225 Особенности: Сходовий майданчик Расчетная нагрузка, (кгс/м?): 360
Сходовий майданчик 2ЛП 22.12-4к
0
Код товару: 307
1 958 грн.
1 762 грн.
Высота, (H): 320 мм Длина, (L): 2480/2200 мм Масса, (кг): 1035 Особенности: Сходовий майданчик Расчетная нагрузка, (кгс/м?): 360

Сходова площадка

Сходова площадка являє собою ділянку розділяє сходові марші. Як правило, вона виготовляється з того ж матеріалу, що і сам сходовий проліт. Ширина і довжина виробу залежить від конструктивних особливостей будівлі. Як правило, ширина прирівнюється до ширини сходового маршу, а довжина визначає довжину сходової клітки.

Встановлюється сходовий майданчик при використанні прямого прольоту, і прямого - поворотного. При другому варіанті можливе впровадження майданчиків нестандартних форм, що відповідають куту повороту сходів.

Залізобетонні сходові майданчики

Майданчики ЗБВ відрізняються високою міцністю. Вони виготовляються з бетону класом вище М200 і армованих частин. Це дозволяє їм витримувати навантаження понад 3,6 кПА. Такі майданчики особливо популярні для обладнання:

1.       проліт багатоповерхових будинків.

2.       Обладнання торгових центрів.

3.       Цехів, ангарів та інших виробничих потужностей.

4.       добувної майданчиків.

5.       Приміщень спеціального призначення.

Чому варто запровадити майданчики із залізобетону

Незважаючи на широке розмаїття матеріалів, саме ЗБВ залишаються затребуваними і впізнаваними. Чи не втрачають своєї популярності вони завдяки унікальним властивостям:

1.       Висока міцність.

2.       Можливість впровадження в різний будівництво.

3.       Збереження цілісності при різних погодних умовах.

4.       Можливість установки на складних виробництвах.

5.       Матеріал витримує тиск до 200 кг на один квадратний сантиметр.

Іноді, використання майданчиків з бетону обумовлено вимогами і не має альтернатив. Важливо розуміти, що сучасні варіанти здатні реалізувати великий ряд дизайнерських ідей і стати гідним доповненням будь-якої будівлі.

Як вибрати відповідний майданчик

Вибір такого відповідального елемента починається з аналізу. В ході вивчення об'єкта і плану побудови необхідно визначити:

1.       Навантаження на майданчик.

2.       Необхідний розмір майданчика. Ширина площадки обумовлюється шириною сходів, а от довжина залежить від типу будівлі і його індивідуальних параметрів.

3.       Форма вироби. Раніше ми вже говори про сходи з поворотним типом, які припускають наявність майданчика.

4.       Особливості сходового маршу, встановленого з майданчиком.

5.       Умови експлуатації. Від цього залежить склад бетону, можливо вам важливим є показник морозостійкості, або стійкості до впливу різних елементів.

Вибрати і купити відповідну сходовий майданчик із залізобетону за чесною ціною, ви миєте в каталозі компанії KALENYK & CO. Ми пропонуємо вироби, що відповідають всім стандартам якості і технологічним вимогам, які висуваються забудовникам. Після вивчення індивідуальних параметрів проведеного будівництва в Києві, ми можемо визначити вартість замовлення, терміни його виготовлення і доставки.