Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Бетон М550

БСГ М550 В40 Р4 F200 W8
0
Код товару: 54
3 062 грн.
1 990 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Водонепроницаемость, (W): W8 Марка по прочности, (M): М550 Морозостойкость, (F): F200 Особенности: Спецбетон
БСГ М550 В40 Р4 F200 W6
0
Код товару: 53
3 020 грн.
1 963 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Водонепроницаемость, (W): W6 Марка по прочности, (M): М550 Морозостойкость, (F): F200 Особенности: Спецбетон
БСГ М550 В40 Р3 F200 W6
0
Код товару: 51
2 930 грн.
1 904 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Водонепроницаемость, (W): W6 Марка по прочности, (M): М550 Морозостойкость, (F): F200 Особенности: Спецбетон
Бетон М550

Бетон М550

Бетон М550 не відноситься до найпопулярніших і поширеним розчинів. І це не дивно. Його високі показники і настільки ж висока вартість не дозволяють застосовувати розчин при приватному будівництві. Саме цей бетон застосовується в професійному будівництві і при зведенні споруд в складних кліматичних зонах.

Основні характеристики бетону М550

Бетон підвищеної міцності володіє характеристиками необхідними для відповідального будівництва, і зведення конструкцій особливого призначення. Він володіє унікальними характеристика:

1. Міцність бетону перевищує 520 кг / см2. Настільки високі показники розширюють межі застосування суміші від будівлі дорожніх елементів, до створення автомобільних і залізничних мостів.

2. Високий клас водонепроникності. Від W10 до W14. Це дозволяє зводити конструкції як на території докладає до води, так і безпосередньо стикаються з водою.

3. Морозостійкість бетону дозволяє йому без шкоди переживати до 300 різких замерзань. По завершенню одного циклу в 300 замерзань, міцність розчину знижується на 25%. Після порога починається наступний цикл експлуатації.

4. Рухливість до порога в П5. Застосування якісних пластифікаторів створює комфорт в роботі з розчином.

Основний склад бетону М550

База даного типу складається з:

1. Гранітний щебінь єдиної фракції. Для виробництва надміцного складу використовується добірний граніт фракції класу преміум.

2. Цемент М600.

3. Пластифікатори.

Для оптимізації складу використовується цілий ряд добавок, які дозволяють підняти або опустити рівень тих чи інших показників. Від цього буде залежати ціна суміші і кінцевий результат будівництва.

Сфера застосування бетону М550

1. Складні системи водовідведення, дамби.

2. Гідротехнічні споруди.

3. Басейни, аквапарки.

4. Будівництво в зоні підвищеної сейсмічної небезпеки.

5. Автомагістралі, залізничні мости, злітні смуги.

6. При будівництві військових об'єктів.

7. Підводне будівництво.

8. Будівництво при низьких температурах.

9. Греблі.

10. Несучі колони.

Насправді, перераховувати сферу застосування М550 можна дуже довго. Цей бетон дозволяє зводити багатоповерхові будівлі і споруджувати непереборні банківські сховища. Він отримав свій високий клас не тільки за якість, а й за широкий спектр відповідального застосування.

Якщо говорити про недоліки, то можна згадати лише досить високу ціну. Якщо ви ведете будівництво приватного будинку, зверніть увагу на марки класом нижче. Але, якщо ви зводите конструкції, які схильні до високих навантажень, не варто економити на найголовнішому!

Як купити якісний бетон М550

Питання вибору якісної суміші по відношенню до даного класу, варто максимально гостро. Висока ціна за куб бетону змушує вибирати суміш максимально відповідально. До того ж, від її якості залежить надійність масштабного споруди.

1. Щоб купити бетон високої якості вам необхідно вивчити всі особливості складу і добавок, які допоможуть зробити процес будови ефективним.

2. Також варто звернути увагу на пред'явлені показники, розміри фракцій і співвідношення компонентів.

3. І, звичайно ж, пам'ятайте про репутацію компанії, з якою співпрацюєте.

KALENYK & CO пропонує високоякісний бетон з доставкою в Київ і область. Компанія зайняла почесне місце на ринку, коли Україна тільки почала застосовувати сучасні методи будівництва за європейськими стандартами якості. Ви можете купити бетон М550, і бути впевненим в його якості, відповідному ціною суміші.