Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Фундамент панелей огорожі

Фундамент панелі огорожі ФЗП 1-1
0
Код товару: 293
422 грн.
380 грн.
Высота, (H): 310 мм Длина, (L): 860 мм Масса, (кг): 300 Особенности: Фундамент панелі огорожі Ширина, (B): 760 мм

Фундамент панелей огорожі

Залізобетонний паркан часто застосовується як на виробничих територіях, об'єктах спеціального призначення, громадських територіях, так і в приватному використанні. Бетонні панелі огорожі багатофункціональні і комфортні в експлуатації. Їх виробництво відбувається по всьому світу.

Навіщо потрібен фундамент для установки забору

Фундамент для установки забору ЗБВ дозволяє домогтися надійного і довговічного результату. Фундамент призначений для:

1.       Кріплення огороджувальних плит незалежно від типу грунту.

2.       Надійною фіксації панелей вертикально. Без фундаменту та балок існує ризик нахилу забору, що не тільки не естетично, а й небезпечно.

3.       Довговічність огорожі ЖБ або з будь-якого іншого матеріалу. Навіть в купе з дерев'яними парканами часто застосовуються фундаменти з бетону.

Особливості стаканного фундаменту для панелей огорожі

Часто установка панелей огорожі відбувається з застосуванням фундаменту у вигляді стаканів.. Це пристосування з вигляду нагадує залізобетонний стакан, в який встановлюється захисна панель. Виріб реалізується в якості готового рішення, або проводиться індивідуально.

Стакан має велику сферу застосування. Не обмежуйте побудовою залізобетонних огорож.

1.       При будівництві сільськогосподарських приміщень. Так, якщо відсутня необхідність створювати повноцінний будинок, використовується стаканковий фундамент, на який і встановлюються стіни. Це здешевлює і прискорює процес побудови.

2.       При будівництві виробничих приміщень і ангарів.

3.       При зведенні мостів і залізничних переходів.

Таке відповідальне застосування обумовлене високою якістю, надійністю і універсальністю вироби. Його можна адаптувати практично під будь-які роботи. Крім цього, при установці стакану не потрібно проводити складних земельних робіт.

Переваги стакан

Широке застосування стаканів по всьому світу обумовлено його явними перевагами:

1.       Простота монтажу. Вище ми вже згадали, що стакан легко монтувати як при зведенні забору, так і для побудови автомобільного моста.

2.       Надійність. Конструкція на практиці показала себе як надійне і міцне виріб. Стакан витримує високі навантаження, розподіляючи з по всій площі. Він захищений від тріщин і механічних пошкоджень.

3.       Простота відновлення. По закінченню одного циклу експлуатації, бетон піддається природному руйнуванню, однак його реставрація та відновлення не вимагає особливих зусиль або витрат.

4.       Висока стійкість до вологи і температурних перепадів.

Як обрати стаканий фундамент

Щоб вибрати і купити відповідне виріб для зведення огорожі, вам необхідно враховувати з яким матеріалом він буде взаємодіяти. Від цього безпосередньо залежать показники можливого навантаження.

Також зверніть увагу на вартість виробу. Ціна формується з урахуванням використовуваних матеріалів. Тому підозріло низька ціна може бути показником низькоякісної сировини.

KALENYK & CO пропонує сертифіковані вироби вироблені з урахуванням міжнародних стандартів. Ви можете вибрати відповідний типовий варіант і замовити товар з доставкою в Київ. Також ми надаємо можливість індивідуального виготовлення стаканів для всієї України.