Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Бетон М700

БСГ М700 В50 Р4 F200 W10
0
Код товару: 55
2 703 грн.
2 433 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Водонепроницаемость, (W): W10 Марка по прочности, (M): М700 Морозостойкость, (F): F200 Особенности: Спецбетон
Бетон М700

Важкий бетон М700 розроблений для вирішення найскладніших завдань спорудження об'єктів особливого призначення. Суміш передбачає використання в складному масштабному будівництві в суворих кліматичних умовах і застосовується для укладання в воді, під проливним дощем тощо.

Розчин має високі характеристики міцності і вологостійкості. Він швидко застигає, зберігаючи цілісність моноліту при максимально несприятливих умовах.

Особливості бетону М700

Бетон спеціального призначення завдяки компонентам, які використовуються, має ряд переваг перед звичайними видами:

  • Швидке схоплювання. До роботи з даної сумішшю залучають важку техніку і кваліфікований персонал. Бетон швидко застигає, що і дає можливість проводити будівельні роботи в несприятливих умовах;
  • Підвищена щільність і вологонепроникність. Дозволяють вести роботи в прибережній зоні і в воді, забезпечуючи підводне укладання;
  • Високі показники морозостійкості і стійкості до дії агресивних середовищ розширюють зону застосування;
  • Завдяки компонентам і наповнювачам даний тип важкого бетону пристосований до робіт різного типу, не схильний до усадки і утворення тріщин.

Сфера застосування бетону М700

Спеціальний бетон даного класу виготовляється з добірних дорогих і мало поширених компонентів преміального класу. Для приватної забудови використання економічно недоцільне, але при будівництві масштабних об'єктів ціна виправдана. До того ж, через ту ж складність видобутку компонентів, купити бетон М700 малою партією не вийде.

Найчастіше суміш застосовують для:

  • Будівництва складних гідротехнічних конструкцій. Дамби, греблі, портові та інші конструкції, які омиваються водою або експлуатуються в зануреному стані;
  • Зведення мостів і тунелів різного призначення з високими навантаженнями, будівництва метро та інших підземних споруд;
  • Будівництва споруд аеропортів і злітно-посадкових смуг;
  • Зведення будівель промислового і військового призначення, в тому числі особливо захищених бункерів;
  • Створення будівель і конструкцій, експлуатованих в зоні активного впливу агресивних середовищ.

Як вибрати якісну суміш

Перш за все, переконайтеся, що виробник, який пропонує такий відповідальний бетон, дотримується вимог нормативів та ДСТУ. Компанія KALENYK & CO приділяє увагу не тільки чистоті води, яка використовується для замісу, а й чистоті використовуваної для виробництва і перевезення готового розчину техніки.

Крім цього ми підтримуємо оптимальну вартість кубометра і забезпечуємо доставку по Києву і області в рамках технологічного вікна укладання. Звертайтеся з питаннями до наших фахівців, ми допоможемо оформити замовлення і сформувати графік поставок на об'єкт.