Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Бетон М700

БСГ М700 В50 Р4 F200 W10
0
Код товару: 55
3 465 грн.
2 252 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Водонепроницаемость, (W): W10 Марка по прочности, (M): М700 Морозостойкость, (F): F200 Особенности: Спецбетон

Бетон М700

Суміш спеціального призначення передбачає використання в складному масштабному будівництві. Важкий бетон М700 володіє унікально високими показниками якості, міцності, вологостійкості. Він швидко застигає і зберігає свою цілісність навіть при максимально суворих кліматичних умовах. Якщо ми говоримо про будівництво на Північному Полісі, зведенні відповідальних споруд з високим навантаженням, побудові будівель в сейсмічно активній зоні, то без якісного М700 просто не обійтися.

Особливості бетону М700

Марка бетону отримала таку високу оцінку завдяки якісним складом, який включає в себе тільки преміальні компоненти. Це додало бетонної суміші і ряд переваг:

1. Швидкість застигання. Щоб працювати з даної сумішшю необхідно мати кваліфікацію та вправність. Бетон швидко застигає, що дає можливість проводити будівельні роботи в несприятливих і складних умовах.

2. Високий поріг вологонепроникності дозволяє проводити роботи поблизу води, і встановлювати блоки безпосередньо у водне середовище. Також ви можете проводити підводні роботи.

3. Бетон М700 має відмінну оброблюваність і добре взаємодіє з іншими матеріалами.

4. Високі показники морозостійкості. Також суміш володіє стійкість до хімічних речовин і руйнувань різного типу.

5. Універсальний бетон пристосований до робіт різного типу.

Сфера застосування бетону М700

Перш ніж купити суміш, переконайтеся, що у вас є в ній потреба. Справа в тому, що даний бетон виготовляється з добірних фракцій, які складні і дорогі у видобутку. Це підвищує вартість самої суміші. При будівництві масштабних об'єктів така ціна виправдана, чого не можна сказати про зведення приватних будинків. До того ж, через ту ж складності видобутку компонентів, купити бетон М700 малої партією не вийде.

Найчастіше суміш застосовують для:

1. Будівництва складних гідротехнічних конструкцій. Дамби, заводи, бухти і будь-які інші конструкції, дотичні з водним середовищем, або знаходяться безпосередньо в ній.

2. Зведення мостів різної довжини, складності і навантаження. Бетон застосовується як для автодорожніх мостів, так і для залізничних.

3. В авіаційному секторі. Будівництво будівель аеропорту, ангарів і злітних смуг.

4. Побудова промислових секторів.

5. Для будови конструкцій, розташованих в агресивних зонах.

6. Військового будівництва.

Як обрати якісну суміш

Купуючи дорогий бетон, переконайтеся ,. Що компанія дотримується всіх стандартів і норм виробництва. Важливий не тільки сам склад бетону, але і якості його замісу. Так, використання брудної спеціалізований техніки або води низької якості, призведе до зниження якості самого бетону.

Якщо ви вирішили купити бетон М700, зверніться в компанію KALENYK & CO. Ви отримаєте оптимальну ціну за куб, коректну доставку в Київ і по всій Україні, заміс чистою водою, склад відповідний вказаною. Ми надамо допомогу у виборі, наситимо суміш добавками для відповідності будівельному запитом.