Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Спецтранспорт

Увага

Вартість послуг розраховується індивідуально для кожного клієнта, звяжіться с менеджером за телефоном +38 (067) 000-32-22 або іншим зручним для вас способом!


За визначенням, спецтранспорт це техніка (в тому числі автомобільна), обладнана для вирішення конкретних завдань. Будівельна спецтехніка відноситься до даної категорії, причому найчастіше завдання вузькоспеціалізовані. Купувати автобетононасос навіть для будівництва великого будинку не найрозумніше рішення, є інші можливості.

Яку спецтехніку можна взяти в оренду в «Kalenyk & Co»

За спектром виконуваних завдань спеціальну техніку можна розділити на кілька категорій, добре зрозумілих на прикладі будівництва приватного будинку:

  • Рідкісні, нерегулярні, періодичні роботи, які потрібні нечасто. Викопати котлован, перемістити ґрунт, спланувати територію може невеликий екскаватор, який достатньо викликати кілька разів під час будівництва;

  • Регулярні, періодичні завдання, які потрібні за графіком будівництва. Наприклад, автокран, що забезпечує підйом будматеріалів на черговий поверх, вивантаження матеріалів і т.д .;

  • Постійна робота, пов'язана з тривалими перервами. Стрічка для подачі бетону або сумішей на висоту потрібна в міру витрат бетона, але під рукою повинна бути постійно.

Кожен вид спецтехніки відноситься до тієї чи іншої категорії, але ціна володіння технікою набагато перевищує вартість оренди. Чим рідше вона залучається, тим більше вигода від погодинної, а не постійної оплати.

Наша компанія пропонує здати в оренду автобетонозмішувач, стрічку подачі бетону (45 м), вантажні автомобілі з маніпуляторами (в тому числі довгоміри), самоскиди та іншу спецтехніку. Послуга включає роботу спеціально підготовленого, володіючого необхідним досвідом для вирішення завдань будь-якого рівня складності водія. Скористатися плюсами і вигодами найманого спецтранспорту легко. Досить оформити замовлення, визначити період (періодичність) виконання робіт, переконатися в достатності обраної спецтехніки.

Критерії вибору спецтехніки

Конкретність видів виконуваних робіт часто супроводжується певним універсалізмом. Це варто враховувати, перш ніж замовити, наприклад, екскаватор без відвалу. Оренда в Києві коштуватиме однаково, але екскаватор з відвалом легко виконає ще й функції бульдозера.

Аналогічні критерії треба розглядати стосовно решти техніки:

  • Можливість виконання декількох видів завдань, однотипних, але різних;

  • Навички водія, які дозволять зробити тонку роботу;

  • Справність, зовнішній вигляд (чистота) і доглянутість ТЗ (вкажуть на професіоналізм співробітника);

  • Додаткові питання про роботу при оформленні заявки вкажуть на компетентність компанії.

Наприклад, вантажівка з маніпулятором не тільки привезе і розвантажить вантаж. Перебуваючи на ділянці, зможе виконати вантажні операції, допустимі для вантажопідйомності. Перемістити палети з цеглиною, встановити блоки ФБС і т.д. Така допомога в будівництві буде коштувати копійки, адже машина вже приїхала.

Для «Kalenyk & Co» здача в оренду всіх видів спецтехніки не основний вид діяльності, а можливість знизити витрати на утримання автопарку, повністю використовуючи робочий час. Такий підхід дав нам можливість запропонувати одні з кращих умов в Україні по доставці бетону і ЗБВ (ціни на які теж невисокі).

При оформленні заявки ми уточнимо перелік робіт, якщо ви самі не розібралися з типом ТЗ. Телефонуйте, вам сподобається наша робота.