Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Розчин цементний П-8

Розчин цементний РЦ М75 П-8
0
Код товару: 141
1 810 грн.
1 177 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М75 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П8 Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М200 П-8
0
Код товару: 420
2 420 грн.
1 573 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М200 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П8 Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М150 П-8
0
Код товару: 419
2 202 грн.
1 431 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М150 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П8 Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М100 П-8
0
Код товару: 418
1 965 грн.
1 277 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М100 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П8 Сезонность: Летний
Розчин цементний П-8

У будівництві цементний розчин незамінний, особливо при великих масштабах об'єкта. Висока рухливість – гарна підмога при роботі з великою площею, а також при необхідності забезпечити розчином кладки кілька бригад.

Особливості цементного розчину П-8

У порівнянні з готовими бетонними сумішами відкритий час готових розчинів набагато більше. У цементного розчину П-8 від 6 до 12 годин, причому економії сприяє можливість доставки самоскидами.

Якщо розчин доставляється по Києву, то ми гарантуємо однорідність суміші до моменту доставки на об'єкт. Якщо говорити про Україну в цілому, відстань залежить від якості дорожнього покриття. Фахівці KALENYK & CO ретельно оцінюють не тільки відстань, але і якість доріг, оскільки від цього залежить якість і надійність вашого об'єкта.

До інших особливостей, якими володіє розчин цементний П-8, відносять:

  • Легкоукладальність як для створення стяжок (підлоги і стіни), так і при швидкій кладці стін;
  • Можливість застосування в штукатурних станціях для створення міцної основи для декоративного покриття;
  • Невисока вартість, що дозволяє заощадити (в 1,5-2 рази) в порівнянні з замісом сумішей на місці робіт;
  • Гарантована міцність марок М75 – М200, що перекриває всі завдання приватної забудови і більшість завдань великих забудовників.

Ціна розчинів вражає, адже різниця в стяжці 1 м2 з поставленого з заводу і замішаного на місці становить майже 250%. Навіщо платити 2,5 ціни, без впевненості в якості складу? Компанія KALENYK & CO доставить матеріал на об'єкт і подасть на потрібну висоту з мінімальними витратами.

Перш ніж оформити замовлення і купити потрібний обсяг, рекомендуємо оцінити критерії, які дозволять заощадити на матеріалі без втрати в якості.

Критерії вибору цементного розчину П-8

Рухливість П-8 збалансована для ефективної роботи при кладці елементів. Вона виключає сповзання при обробці стін (низька тиксотропність), не вимагає високої кваліфікації працівників.

Компанія KALENYK & CO виробляє найбільш ходові і затребувані розчини:

  • М75 – економна підготовка стяжок ненавантажених підлог і стін для фінішної обробки будь-якими декоративними матеріалами;
  • М100 – кладка цегли, блоків та інших елементів для невеликих будівель;
  • М150 – універсальний розчин, що вирішує всі завдання приватних забудовників, широко застосовується в цивільному і промисловому будівництві;
  • М200 – по міцності і якості зчеплення забезпечує будівництво багатоповерхових будинків, підземних споруд тощо.

У будівництві можливість використовувати весь обсяг, який потрібно купити, означає непогано заощадити. Розчини, які поставляються KALENYK & CO, можна встигнути використати до кінця відкритого часу, для цього ми сформуємо графік поставки на об'єкт. Якщо доставка буде пов'язана зі складною дорожньою обстановкою, ви отримаєте рекомендації про те, що робити на місці робіт. Це виключить розшарування суміші в процесі доставки і збереже характеристики після набору міцності.

Наш завод може коригувати властивості розчинів в залежності від вимог проекту, погодних умов та інших факторів. Щоб отримати цементний розчин, який відповідає всім вимогам якості та безпеки, оформіть замовлення. Ми запропонуємо присадки, добавки і модифікатори, які підвищать надійність, узгодимо графік доставки, щоб роботи були закінчені вчасно.