Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Розчин цементний П-8

Розчин цементний РЦ М75 П-8
0
Код товару: 141
1 810 грн.
1 177 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М75 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П8 Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М200 П-8
0
Код товару: 420
2 420 грн.
1 573 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М200 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П8 Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М150 П-8
0
Код товару: 419
2 202 грн.
1 431 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М150 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П8 Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М100 П-8
0
Код товару: 418
1 965 грн.
1 277 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М100 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П8 Сезонность: Летний

Розчин цементний П-8

Цементний розчин бере участь практично в кожному етапі будівництва, від кладки цегли, до обробки стін і заливання підлоги. Працює розчин завдяки складу, в який входить в'язка речовина і заповнювач. При зіткненні з водою, в'язка речовина обволікає кожну фракцію наповнювача і набуває пластичність. Після засихання той же скорозшивач надійно пов'язує наповнювач.

Особливості розчину П-8

Пластичний розчин дозволяє проводити великий комплекс робіт. У його склад входить один з в'яжучих речовин: гіпс, вапно, глина. До складу входить чистий пісок єдиної фракції. Залежно від співвідношення двох компонентів змінюються властивості розчину. Також для адаптації суміші до проведених робіт використовуються різні добавки.

Часто до складу включено не одне скорозшивач, а два. Такі розчини називаються змішаними. Кожен з них має свої технічними перевагами і недоліками.

При простому розчині виробник вказує яка частина наповнювача доводиться на одну частину зв'язує речовини. Так, в нумерації, припустимо (1: 2) одиниця буде вказувати на одну частину зв'язує речовини, а двійка - на дві рівні частини наповнювача припадають на одну частину зв'язує. Це показує властивості розчину і його застосовність в будівництві.

Також склад показує рівень і умови тверднення матеріалу. Цементний розчин П-8 може тверднути на повітрі або у водному середовищі. Який склад купити варто вибирати відповідно до типу будівництва.

Застосування розчину П-8 в Україні

Розчин П-8 має середні показники пластичності в 6 см, і застосовується в якості кладочного матеріалу. Він широко використовується для:

1. Цегляної кладки.

2. Кладки штучного і натурального каменю.

3. Бетонною кладки.

4. Обробки швів і стиків при будівництві.

5. Обробка і витягування поверхонь.

6. Стяжка підлоги.

7. Проведення штукатурних робіт.

Цементна суміш П-8 володіє високими якісними показниками. Серед яких:

1. Водонепроникність. Суміш можна використовувати в приміщення з підвищеною вологістю, а також обробляти поверхні, дотичні з водою.

2. Довговічність. Цементна суміш надійно зчіплюється з поверхнями і характеризується тривалим терміном експлуатації. Важливо вибрати склад, який відповідає кліматичним умовам.

3. Герметичність. Шви і стику отримують повну герметичність і захищені від продування або просочування води.

4. Швидкість висихання. При роботі з невеликою товщиною покриття цементний розчин П-8 висихає за лічені хвилини. Це дозволяє прискорити процес і оптимізувати витрати часу.

5. Простота роботи. Для укладання цементного розчину не потрібні спеціальні навички або обладнання. Ви можете самостійно провести необхідні роботи.

Обрати розчин П-8 в Україні

Вибираючи розчин для проведення будівельних робіт, звертайте увагу на склад, марку та виробника сировини. KALENYK & CO пропонує суміші за чесними цінами, з доставкою в Київ і область. Наші розчини виготовлені згідно з міжнародними стандартами якості і відповідають технологічним вимогам, встановленим при масштабному комерційному будівництві.