Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Бетонні сумiшi

Бетон – найпоширеніший будівельний матеріал. Дешевий, але дозволяє освоїти будь-який будівельний об'єм швидко. Історія бетону почалася (на думку археологів) 12 000 років тому. Найбільш відомий Купол Пантеону (храму всіх Богів в Римі) з неармованого бетону, побудований в 117 - 126 р. н.е. Компанія «Kalenyk & Co» з моменту утворення націлена на таку ж високу якість розчинів, які поставляє.

Особливості виробництва та доставки

Бетонний завод – складно організоване виробництво. На вході сировину, кожен куб піску і наповнювачів проходить перевірку якості, сортується і готується до додавання в суміш. Технологи за рецептурою, в залежності від марки бетону, складають набір присадок і наповнювачів, які впливають на додаткові характеристики. Точність додавання компонентів – не більше 100 грам на кубометр готового розчину.

Далі компоненти змішують при додаванні води і безперервно перемішують. Готовий, рідкий бетон відбирається для проби лабораторією, і після перевірки якості отримує сертифікат відповідності виробленій марці. В цей час партія ще в стадії виробництва, і властивості можна змінити, щоб розчин вийшов якісним.

Наступний етап – швидка доставка. Часовий інтервал від завантаження виробником до початку заливки – гарантія якості об'єкта будівництва. Технічно, один міксер нашої компанії може забезпечити будмайданчик, встигаючи повернутися з новою партією, поки укладається доставлений товарний бетон. На практиці, машин задіяно стільки, скільки необхідно для забезпечення безперервності укладання.

Замовити можна будь-який обсяг, навіть 1 кубічний метр, але при цьому зросте питома ціна за рахунок вартості доставки. Тому зазвичай київські забудовники бажають купити відразу всю необхідну партію. Головне завдання нашої компанії – гарантувати дотримання технологічного ланцюжка, від виробництва до заливки, включаючи час перевезення. Якість у нас на висоті, навіть якщо ви вирішили оформити замовлення на 1 м3.

Багато хто думає, що саморобний бетон буде коштувати дешевше. Хибна думка, собівартість 1 куба розчинів у нас нижче, а якість – вище. Особистий бетонозмішувач зекономить на якості, а не витратах на якісну суміш.

Критерії вибору бетона

Критерієм вибору є призначення, причому необхідно розрахувати навантаження і визначити достатню по міцності марку. Правильніше купити розчин з гарантованими характеристиками, але іноді хочеться заощадити. В результаті економія виходить уявна:

  • Роздрібна ціна піску, щебеню, цементу і компонентів в Києві (і по всій Україні) вище оптової, доступної бетонним заводам;

  • В Київській області гарного піску і наповнювачів у продажу недостатньо;

  • У роздріб можуть продавати цемент і компоненти з простроченим (або на межі закінчення) терміном придатності.

У підсумку, вам можуть продати неякісну сировину за вищою ціною. Далі в бетономішалку потраплять компоненти в пропорціях «на око». По факту це буде «приблизний обсяг», який міряється відрами і ніколи не зважується. І точно не відповідає призначенню: фундамент, підлога в гаражі, підлога на веранді, ганок, стіни і т.д.

 

Важливо! Вибір бетону – питання непросте. Краще звернутися до професіоналів, адже якість самостійно отриманої суміші навіть з запасом виявиться нижче необхідної. Через пару років кути починають обсипатися, підлоги просідати, фундамент руйнуватися, і приватний забудовник починає цінувати можливості поставок бетону гарантованої якості.

 

Виправлення помилок обходиться занадто дорого. Якщо вам не потрібен 18-ти тонний міксер, компанія «Kalenyk & Co» готова поставити навіть обсяг 0,25 м3. Так ви будете впевнені в якості того, що побудували, як і ми впевнені в якості всього того, що недорого виробляємо і доставляємо на будівельні майданчики.