Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Високоміцний спецбетон

БСГ М700 В50 Р4 F200 W10
0
Код товару: 55
3 465 грн.
2 252 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Водонепроницаемость, (W): W10 Марка по прочности, (M): М700 Морозостойкость, (F): F200 Особенности: Спецбетон
БСГ М550 В40 Р4 F200 W8
0
Код товару: 54
3 062 грн.
1 990 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Водонепроницаемость, (W): W8 Марка по прочности, (M): М550 Морозостойкость, (F): F200 Особенности: Спецбетон
БСГ М550 В40 Р4 F200 W6
0
Код товару: 53
3 020 грн.
1 963 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Водонепроницаемость, (W): W6 Марка по прочности, (M): М550 Морозостойкость, (F): F200 Особенности: Спецбетон
БСГ М450 В35 Р4 F200 W6
0
Код товару: 52
2 840 грн.
1 846 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Водонепроницаемость, (W): W6 Марка по прочности, (M): М450 Морозостойкость, (F): F200 Особенности: Спецбетон
БСГ М450 В35 Р3 F200 W6
0
Код товару: 50
2 743 грн.
1 783 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Водонепроницаемость, (W): W6 Марка по прочности, (M): М450 Морозостойкость, (F): F200 Особенности: Спецбетон
Високоміцний спецбетон

Для вирішення складних будівельних проектів необхідні особливі марки бетону – спеціального призначення. Спецбетон вирішує широкий спектр завдань, від високої міцності до протидії впливу радіації, руйнівних агресивних середовищ. Застосовуються такі марки при будівництві гідротехнічних, дорожніх, інших захищених споруд.

Чим відрізняється спецбетон від стандартного

Компанія «Kalenyk & Co» поставляє високоміцні бетони будь-яких марок, які ви можете замовити з доставкою на свій об`єкт. Особливостями бетонів спеціальних марок є:

  • Непроста рецептура з додаванням підсилювачів, наповнювачів, присадок і добавок, що регулюють характеристики;

  • Складність безперервного виробництва, що гарантує однорідність властивостей готової партії;

  • Застосування цементу турецького виробника, який відрізняється кращими показниками «ціна – якість»;

  • Ретельне відстеження кількості компонентів;

  • Додаткові заходи контролю якості, що включають випробування зразків.

Для гарантії рівномірності властивостей конкретної партії виділяється окрема лінія, яка проходить перед запуском додаткове очищення.

Зверніть увагу, рівномірність характеристик обов'язкова вимога для бетонів спеціального призначення. При оформленні замовлення просимо вказати обсяг і час поставки, щоб ми могли зарезервувати потужності під конкретну задачу. В даному випадку вартість не зміниться, але ми зможемо гарантувати якість вашого об'єкта.

Спеціальні марки бетонів Київ сьогодні вимагає у великій кількості, адже будівництво мостів, тунелів, відновлення інших споруд в столиці зростає. Для забезпечення складних проектів у нас виділені окремі лінії виробництва, так як ми приділяємо завданням подібного рівня особливу увагу.

Як вибрати необхідний спецбетон

Ціна спецбетона чимала, тому якість ми відстежуємо і після заливки. Виробництво починається після узгодження технічних деталей, випуску пробної партії і проведення експертизи відповідності ТУ. Запуск необхідної партії відбувається після узгодження з замовником (при необхідності з коригуванням показників, наприклад, в залежності від пори року).

Консультанти «Kalenyk & Co» підберуть необхідну марку, виходячи з проектних вимог і умов будівельного майданчика, якщо вони не задані:

  • Армування, особливості укладання (заливки), можливість прискорити процеси схоплювання, змінити пластичність і т.д .;

  • Додаткові негативні фактори (якість грунтів, швидкість укладання, необхідність проведення спеціальних заходів);

  • Загальна міцність споруди, додаткові фактори, що впливають на основні властивості бетону спеціального призначення;

  • Можливість економії без шкоди якості, за рахунок коригування властивостей готового розчину.

У будь-якому випадку, у нас ви можете купити бетон, який точно відповідає проектним завданням, з невеликим запасом міцності при рівній ціні. Якість ми перевіримо до відвантаження і після укладання, провівши відповідні випробування.

Будьте впевнені, вироблений нами готовий розчин прослужить довше, ніж це передбачено в проекті. Ми пишаємося досвідом нашого колективу, який вирішив не одну складну задачу в умовах рельєфу Києва і брав участь в масштабних будівництвах України.

Проїжджаючи по нових тунелях або мостах, знайте, у багатьох з них є спецбетон нашого виробництва, тому ви в безпеці. Ми пишаємося якістю нашого бетону, а значить, і гарантіями якості побудованих з нього споруд. Побудованих на століття тими, хто має справу з компанією «Kalenyk & Co».