Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Цементна штукатурка

Розчин штукатурний РВ М4 П-8 3 в мішках по 50 кг.
0
Код товару: 1121
67 грн.
44 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М4 Особенности: Раствор штукатурный Подвижность, (П): П8 Сезонность: Летний
Розчин штукатурний РВ М4 П-8
0
Код товару: 112
2 505 грн.
1 628 грн.
Вид перевозки: Самосвал Марка по прочности, (M): М4 Особенности: Раствор штукатурный Подвижность, (П): П8 Сезонность: Летний
Розчин штукатурний РВ М4 П-14
0
Код товару: 114
2 822 грн.
1 833 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Марка по прочности, (M): М4 Особенности: Раствор штукатурный Подвижность, (П): П14 Сезонность: Летний
Розчин штукатурний РВ М4 П-12
0
Код товару: 113
2 641 грн.
1 716 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Марка по прочности, (M): М4 Особенности: Раствор штукатурный Подвижность, (П): П12 Сезонность: Летний
Цементна штукатурка

Цементна штукатурка

Штукатурка має широкий спектр застосування при обробці виробничих, господарських і житлових приміщень. Вона використовується як основа для декорування, як самостійна декоративне оздоблення, або в якості покриття для стін на виробничих і господарських відділах. Цементна штукатурка захищає і вирівнює стіни, а також використовується для створення перегородок, ізолювання кімнат, створення мембран. Також цементна штукатурка підвищує стійкість до спалахів і поширенню вогню.

Особливості цементної штукатурки

Сьогодні на ринку ви зустрінете безліч типів штукатурок, різних за наповненням і основного компоненту. Найбільш затребуваними є гіпсова, цементна, вапняна, глиняна. Кожен з них призначений для певних типів робіт і має свої переваги в тих чи інших умовах, але цементна штукатурка відноситься до універсального типу засобів для обробки поверхонь.

Цемент, що входить до складу, надає суміші комфортабельності у використанні і міцності по результату. Різні наповнювачі надають цементного розчину індивідуальні властивості, і дозволяють використовувати її для:

1.       Оздоблення внутрішніх і зовнішніх поверхонь.

2.       Створенню декоративних елементів.

3.       Покриття стін декоративною штукатуркою.

4.       Для проведення ремонтних робіт, забивання щілин.

5.       Для вирівнювання поверхні під майбутню обробку.

Переваги використання цементної штукатурки

Цементна штукатурка широко застосовується в усьому світі в будівництві, завдяки своїм унікальним властивостям.

1.       Можливість варіювати склад, підлаштовуючи штукатурку не тільки під певні завдання, а й до індивідуальних кліматичних умов, умов подальшої експлуатації і іншим параметрам.

2.       Висока зчеплення з різними матеріалами, розширює межі проведення робіт.

3.       Створення оптимального мікроклімату для тривалого збереження покриття в цілості при високій вологості.

4.       Суміш дозволяє створити міцне покриття, яке піддається подальшій обробці і комфортною експлуатації.

5.       Цементна штукатурка має невисоку ціну, що знижує вартість всього ремонту (будівництва).

Якщо для проведення робіт цементна штукатурка не підходить, на сайті KALENYK & CO ви можете вибрати інші штукатурні суміші, наприклад, на гіпсовій або піщаній основі.

Вибір суміші в Україні

Купуючи готовий або порошкоподібний розчин необхідно звертати увагу на особливості кліматичної зони України, що проводяться роботи, а також якість матеріалу. Всі компоненти повинні бути чистими (в тому числі і вода, яка використовується для розведення будівельної суміші), рецептура - сертифікованої, а репутація компанії - бездоганна.

Якщо у вас є питання з приводу формування замовлення, підбору відповідного сировини або з приводу складу наших сумішей, зверніться до менеджерів. Ми допоможемо знайти оптимальне рішення для будь-якого будівництва в Києві.