Warning: getimagesize(/home/kalenyk/kalenyk.com.ua/www/image/catalog/products/img/p/svai2.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/kalenyk/kalenyk.com.ua/storage/modification/catalog/controller/product/category.php on line 742 Буронабивні залізобетонні палі - купити/замовити залізобетонні буронабивні палі за вигідною ціною в Києві на сайті компанії KALENYK & CO
Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-Вс 8:00-21:00

Буронабивні залізобетонні палі

Увага

Вартість виробів в данному розділі розраховується індивідуально для кожного клієнта, звяжіться с менеджером за телефоном +38 (067) 000-32-22 або іншим зручним для вас способом!


Буронабивні залізобетонні палі відносяться до ЗБВ, які формують на місці проектного положення. Переваги в великому допустимому діаметрі (до 1,2 м), великій глибині (35 м і більше), високій стійкості, міцності та надійності опори. Монтаж даного типу паль вимагає спецтехніки, проведення геологорозвідки і дотримання технології, що прямо впливає на вартість.

Особливості буронабивних залізобетонних паль

Технологія була розроблена для створення надійних опор в складних ґрунтах (крім скельних), умовах щільної забудови (без загрози сусіднім будівлям) і посилення існуючих фундаментів.

Відносно висока ціна пов'язана з особливостями формування:

 • Проводиться буріння свердловини необхідного діаметра, в нижній частині може бути створена розширена порожнина;

 • При бурінні рухливих ґрунтів в свердловину опускають обсадну трубу;

 • Встановлюється армований каркас для посилення конструкції і підвищення можливих навантажень;

 • Конструкція бетонується із застосуванням вібраторів для ущільнення;

 • Окремо посилюється і бетонується голова палі в спеціальному кондукторі;

 • Обсадна труба може вийматися в процесі бетонування або залишатися в свердловині.

Процес може здатися занадто трудомістким, але в умовах забудови деяких районів Києва це найбільш бережлива технологія створення надійної опори.

Наша компанія узгоджує проектні вимоги (глибина, діаметр, марка бетону, сталі для армування і т.д.). Виробляє каркас з доставкою на об'єкт і забезпечує заливку бетону з контролем правильного дотримання технології. Всі етапи узгоджуються із забудовником, проектною організацією, можлива організація авторського нагляду за проведенням монтажу.

Критерії вибору параметрів залізобетонних буронабивних паль

Незважаючи на проектні вимоги, вибір конкретної конструкції залишається за забудовником, адже мало купити проект, його потрібно грамотно реалізувати.

Визначення геометричних розмірів задається проектними навантаженнями і характеристиками ґрунтів. У багатьох районах України в щільних ґрунтах допускається монтаж без застосування обсадних труб і додаткового армування. В такому випадку з нашого боку це буде тільки продаж бетону замовленої марки.

В інших випадках врахуйте наступні критерії:

 • Каркас на об'єкт поставляється секціями (за габаритами транспорту) і зварюється на місці по мірі занурення в свердловину;

 • Армуватися може вся довжина палі або тільки верхня частина, що знизить вартість опори;

 • Для розширення нижньої частини свердловини потрібне спеціальне обладнання;

 • Виїмка обсадної труби має бути поєднана з процесом заливки і точно узгоджена з графіком доставки бетону;

 • Робота на місці завжди пов'язана з проблемами, які бажано вирішувати швидко, щоб дотриматись вимог технології.

Все це надає компанія «Kalenyk & Co», виділяючи на кожен проект окрему групу. Всі деталі, тонкощі і дрібниці узгоджуються в рамках окремого договору. Після узгодження усі поставки і роботи на об'єкті будуть виконані в суворій відповідності з графіком.