Warning: getimagesize(/home/kalenyk/kalenyk.com.ua/www/image/catalog/products/img/p/5/3/3/533.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/kalenyk/kalenyk.com.ua/storage/modification/catalog/controller/product/category.php on line 742 Ребристі плити перекриття - купити/замовити плити перекриття ребристі за вигідною ціною в Києві на сайті компанії KALENYK & CO
Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-Вс 8:00-21:00

Ребристі плити перекриття

Увага

Вартість виробів в данному розділі розраховується індивідуально для кожного клієнта, звяжіться с менеджером за телефоном +38 (067) 000-32-22 або іншим зручним для вас способом!


Ребриста плита перекриття є продуктом інженерних розрахунків підвищеної міцності при невисокій вазі і відносно невисокій вартості. Характерний П-подібний профіль однаково добре працює на опір поздовжнім і поперечним навантаженням. Звідси основне застосування – перекриття великих прольотів, в тому числі з додатковими навантаженнями, які не здатні витримати типові плити.

Розподіл навантажень і інші особливості ребристих плит перекриття

Фактично кожне ЗБВ виріб даного класу є елементом рівномірного розподілу навантажень в трьох координатах. Ребра сприймають поздовжні навантаження, опираючись вигину, основа рівномірно розподіляє всі інші навантаження на опорні зони.

Інтуїтивно зрозуміла ситуація – зламати плоску дошку набагато простіше, ніж короб з дощок порівнянної товщини. Міцність короба на кілька порядків вище, а це серйозна перевага ребристої плити.

Є й інші особливості:

 • Значна економія бетону при збереженні рівних характеристик міцності;

 • Можливість посилення плит додатковими (поперечними) ребрами жорсткості;

 • Можливість використовувати «модульний» принцип монтажу перекриттів великої площі з великими прольотами;

 • Застосування бетонів різних марок дозволяє управляти властивостями міцності;

 • Можливість організувати отвори для вентиляційних каналів або комунікацій без шкоди міцності.

При цьому ціна не набагато вище типових виробів, оскільки є можливість використовувати менше матеріалу, арматури. Плюсом є легкість монтажу, а також можливість надійного з'єднання плит, без додаткових опорних елементів. Перекриття даного типу можуть мати довжину до 12 м, без застосування додаткових заходів посилення прольоту.

Основні критерії вибору

Щоб купити плиту, потрібно врахувати характеристики проектної документації та переговорити з менеджером компанії «Kalenyk & Co».

Основні параметри потрібного вироба можна виділити за кількома критеріями:

 • Геометричні розміри (довжина, висота), які дозволяють перекрити проліт без додаткових опорних елементів;

 • Загальна вага плити, допустима для перекриття з двосторонньої опорою і можливістю витримати розрахункові навантаження;

 • Якість армування, марка бетону, допустимі проектною документацією;

 • Час готовності плит і доставки на будівництва Києва;

 • Можливість доставки по території України без оренди спеціальної техніки, отримання додаткових дозволів на вантажоперевезення.

Якщо типові ЗБВ не підходять під задані критерії, у нас можна замовити плити з необхідними вимогами. Від геометричних розмірів до марки бетону, особливостей армування. У будь-якому випадку, у нас ви знайдете потрібні ЗБВ, які відповідають будь-яким заявленим вимогам за справедливою ціною. Термін відвантаження стандартних виробів 1-2 доби, виготовлених на замовлення – від 5 до 8 діб, в залежності від обсягу та складності замовлення. А наявність сертифікатів, випробувальної лабораторії буде гарантією якості того, що ви будуєте за допомогою наших ЗБВ виробів.

Вдумлива покупка ребристих плит – основа міцності, надійності, довгої служби споруджуваного об'єкта. Не забувайте про це, оформляючи покупку.