Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Розчин цементний П-12

Розчин цементний РЦ М75 П-12
0
Код товару: 146
1 944 грн.
1 263 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Марка по прочности, (M): М75 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П12 Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М50 П-12
0
Код товару: 145
1 736 грн.
1 128 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Марка по прочности, (M): М50 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П12 Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М200 П-12
0
Код товару: 149
2 599 грн.
1 689 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Марка по прочности, (M): М200 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П12 Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М150 П-12
0
Код товару: 148
2 361 грн.
1 535 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Марка по прочности, (M): М150 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П12 Сезонность: Летний
Розчин цементний РЦ М100 П-12
0
Код товару: 147
2 095 грн.
1 361 грн.
Вид перевозки: Автобетоносмеситель Марка по прочности, (M): М100 Особенности: Раствор цементный Подвижность, (П): П12 Сезонность: Летний

Розчин цементний П-12

Будівництво завжди передбачає придбання цементного розчину. Він необхідний як для кладки цегли, так і для вирівнювання стін, шпаклювання тріщин і проведення багатьох інших робіт. Вибрати розчин коректний за складом і властивостями - 80% успіху будівництва.

Особливості цементного розчину П-12

Цементний розчин П-12 складається з двох головних компонентів - заповнювач і зв'язуючу речовину. І добавок. Добавки можуть бути присутніми по затребуваності. Найчастіше використовується чистий розчин.

• Заповнювач - дрібнофракційний пісок. Обов'язково очищений і не перевищує 2,5 мм фракція.

• зв'язуючу речовину - виступає для зв'язки заповнювач, надає необхідної консистенції для роботи і виступає основним компонентом при застиганні. В якості в'яжучого речовини може виступати гіпс, вапно, глина.

• Добавки - додаткові елементи змінюють основні властивості цементу, піднімають морозостійкість, водонепроникність, зносостійкість та інші показники. Від наявності добавок залежить і ціна розчину.

Від складу і співвідношення компонентів в ньому, залежить наскільки швидко буде відбуватися процес застигання, а також наскільки ефективно можна проводити роботи у водному середовищі. П-12 має в'язкість в 3см. Це дозволяє йому ефективно виконувати зв'язує роль для важких елементів. Розчин добре працює в купе з іншими матеріалами. Його варто купити для оздоблювальних робіт різного типу. Також варто враховувати, що розчин швидко схоплюється. Працювати з ним потрібно точно і швидко.

Уже затверділий П-12 має унікальну стійкістю до вологи. З впливом вологого середовища розчин лише зміцнюється. Він не вимивається, не має пор для проникнення вологи і ефективно відштовхує розсіяну воду.

Для чого застосовується розчин П-12

Даний тип цементного розчину має найвищі показники міцності і надійності. Він більш в'язкий і підходить для певного переліку робіт:

1. Цегляної кладки стін.

2. Кладки блоків.

3. Стяжки статі підвищеної міцності.

4. Будівлі споруд, що знаходяться в зоні підвищеної вологості.

5. Кладки стін підземних споруд.

6. Згладжування тонких швів.

Склад легко відновлює навіть важкодоступні порожнечі, за рахунок високих показників рухливості. Він практично універсальний при виконанні будівельних робіт, а також для точених оздоблювальних робіт. Цементний розчин П-12 легкий у використанні. Ви можете проводити всі роботи самостійно.

На до звертати увагу, купуючи розчин П-12 в Україні

Щоб купити підходящий розчин оптимальної щільності необхідно врахувати кілька нюансів:

1. Особливості застосування. Купуйте суміш виключно після того, як намітили фронт робіт.

2. Погодні умови. Важливо, щоб розчин підходив для робіт при низьких погодних температурах, якщо в цьому є необхідність.

3. Складність роботи.

4. Матеріал, з яким розчину належить контактувати. Незважаючи на універсальність П-12 з деякими матеріалами може виникнути труднощі.

5. Умови вологості.

6. Необхідність в тих чи інших добавках.

7. Бажаний зв'язуючу речовину.

Дізнатися докладніше про особливості розчину і замовити П-12 з доставкою в Київ і область, ви можете, зв'язавшись з менеджерами KALENYK & CO. Наша команда проведе консультацію, прийме замовлення і виготовить індивідуальний склад для вашого будівництва.