Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Про нас

Компанія «Kalenyk & Co» працює на будівельному ринку України з 2006 року. Ми виробляємо та продаємо такі матеріали, як: бетон, бетонні розчини, керамзитобетон, полістеролбетон, фундаментні блоки, залізобетонні перетинки, плити перекриття, плити безпалубного формування, ребристі плити, залізобетонні кільця, елементи огорожі, вентиляційні плити та інше.

Ми розуміємо, що правильно розрахувати та підібрати потрібні матеріали для будівництва промислового об’єкта дуже важко. Прорабам вже ніхто не довіряє, а для того, щоб повністю розібратися в процесі, потрібно багато часу та затрат енергіі. «Kalenyk & Co» пропонує виїзд спеціаліста на об’єкт. Наші робітники мають стаж більше 5 років у будівництві та захоплені своєю справою. Ми правильно підрахуємо кількість всіх матеріалів та ціну за декілька годин.

Вся продукція від виробника - тому ви не переплачуєте. Товари проходять перевірку та відповідають нормам ДСТУ. Компанія «Kalenyk & Co» доставляє в строк. Наш принцип - доставити замовлення в будь-яку погоду, 365 днів, без перерв та вихідних. Ми працюємо з клієнтами по багато років, але також виконуємо одиничні замовлення.

Місія компанія «Kalenyk & Co» - допомога та забезпечення матеріалами для будівництва. Ми прагнемо зробити будівництво більш зрозумілим та простим для клієнтів. Тому у нас є свої сторінки в Facebook та Instagram. Там ми ділимося своїм дванадцятирічним досвідом та розкриваємо всі нюанси в будівництві.