Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Розчин для тротуарної плитки

Розчин для укладки ФЕМ РЦГ М75 Ж-1 ФЕМ
0
Код товару: 142
1 750 грн.
1 138 грн.
Вид перевозки: Самосвал Жесткость смеси, (Ж): Ж-1 Марка по прочности, (M): М75 Особенности: Раствор для укладки Сезонность: Летний
Розчин для укладки ФЕМ РЦГ М150 Ж-1 ФЕМ
0
Код товару: 144
2 031 грн.
1 320 грн.
Вид перевозки: Самосвал Жесткость смеси, (Ж): Ж-1 Марка по прочности, (M): М150 Особенности: Раствор для укладки Сезонность: Летний
Розчин для укладки ФЕМ РЦГ М100 Ж-1 ФЕМ
0
Код товару: 143
1 899 грн.
1 234 грн.
Вид перевозки: Самосвал Жесткость смеси, (Ж): Ж-1 Марка по прочности, (M): М100 Особенности: Раствор для укладки Сезонность: Летний
Розчин для тротуарної плитки

Розчин для тротуарної плитки

Тротуарна плитка дозволяє упорядкувати будь-яку територію, від громадського парку, до особистого дворика. Розчин для створення тротуарної плитки впевнено витіснив з ринку важкі бетонні блоки та інші варіанти обладнання стежок. Чому?

Цементний розчин для тротуарної плитки володіє високими показниками міцності і надійності, а готовий виріб легко відновити після механічних пошкоджень. До того ж, плитку з розчину простіше укладати на складних ділянках, створювати дизайнерське оформлення. Його варто замовити, щоб втілити в життя оздоблення нестандартних за розмірами і формами рішень.

Особливості розчину для тротуарної плитки

Розчин для заливки тротуарної плитки вирішує безліч актуальних проблем, часто виникають при оформленні територій. Він робить кінцевий виріб:

1.       Міцним до механічних впливів.

2.       Стійким до низьких температур і їх перепадів.

3.       вологостійкість.

4.       Стильною і адаптивним до різних дизайнерським рішенням.

Щоб приготувати розчин, який відповідає всім вимогам, необхідно дотримуватися встановленої рецептурою і здійснити правильно його доставку на об`єкт. Для виготовлення застосовуються:

•         Цемент М500. Ця марка має оптимальний показник міцності з вмістом трехкальциевого алюмінату.

•         Очищений пісок дрібної фракції. Він обов'язково повинен бути чистим від сміття і всіляких домішок.

•         Щебінь гранітний фракціями до 5мм. Також можливе застосування гравію і ряду інших ущільнювачів. Важливо, щоб він мав нерудну походження і володів необхідними показниками міцності.

•         Очищена вода. Важливо звертати увагу на якість води. Краще взяти дистильовану воду. У будь-який інший може бути перевищення тих чи інших домішок, які впливають на фізичний стан компонентів розчину для плиток.

•         Забарвлює пігмент в рідкому вигляді. Саме рідкий пігмент дозволяє рівномірно розподілити колір в розчині, досягти необхідного відтінку.

•         Добавки, зокрема пластифікатори і диспергатори. Добавки дозволяють підвищити швидкість застигання розчину, збільшити показники морозостійкості і знизити стирання плитки. Ви можете самостійно варіювати кількість і призначення добавок, в залежності від потреб та бюджету. Наявність добавок безпосередньо впливає на ціну розчину.

Як вибрати і купити розчин для плитки

Придбати розчин для створення плиток не так просто. Його рідко продають в готовому вигляді і також рідко реалізують в вигляді порошку. Однак це не привід відмовлятися від використання ФЕМ на своїй ділянці. І вже точно не привід переплачувати за сумнівні пропозиції щодо формування плиток з «авторського» розчину.

Щоб робота пройшла успішно, необхідно чітко розуміти з чого складається розчин, які добавки входять у вартість суміші і бути впевненим в репутації компанії. KALENYK & CO реалізує будівельні суміші на ринку України і має виняткову репутацію серед оптових і роздрібних покупців. Безліч великих будівельних об'єктів в Києві зведено з використанням нашої продукції. Ставайте частиною нашої будівельної команди.