Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Плита перекрытия ПК 46-15-8

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 547
Відгуки: (0)


Залізобетонними плитами перекриття називають різновид залізобетонних виробів, які використовуються для створення несучих конструкцій в спорудах різного типу. Вони призначені для міжповерхових перекриттів житлових, громадських і промислових будівель Так само за допомогою плит перекриття прокладають теплотраси і тунелі. Завдяки своїй міцності цей вид ЗБВ гарантує високий рівень безпеки.

 

ЗБВ плити перекриття

Залізобетонні плити перекриття виготовляються з щільного силікатного і важкого бетону, або ж використовують конструкційний бетон щільних марок.

Основними областями застосування цього виду ЗБВ вважається комерційне, індивідуальне і житлове будівництво. Так само їх дуже часто використовують при будівництві дачі або гаража.

 

Виділяють дві основні особливості плит перекриття:

-   за формою, параметрам і розміром плити перекриття  повинні строго відповідати своїми кресленнями;

-     ширина і довжина плити перекриття повинні бути такими, як того вимагає ДСТУ.


Плюси і мінуси плит перекриття

Першим основним плюсом такого виду ЗБВ вважають їх здатність витримувати великі навантаження і  залізобетонну міцність. Саме тому їх вибирають будівельні компанії при будівництві великих об’єктів. Варто відзначити їх універсальність - вони підходять практично для будь-якого будівництва. Ці вироби мають високу шумо- і звукоізоляцію. Мають рівну поверхню і швидкі в монтажі. Головною перевагою є доступність, так як вони мають низьку вартість.

                                                            

Мінусом таких плит вважається їх стандартний розмір, який завжди з точністю необхідно враховувати при будівництві. Так само їх великі розміри і маса вимагають використання на майданчиках для забудови спеціальної техніки.

 

ЗБВ плити перекриття досить-таки універсальний будівельний матеріал, так як його використовують як і в дачному будівництві, так і при будівництві багатоповерхових квартирних будинків і промислових споруд. Кожна залізобетонна плита перекриття монтується окремо одна від одної, але при цьому вони створюють надійне перекриття.

  Ціни на такий вид вироби залежать від його типу, ваги, розмірів і виробничих технологій.

 

Співпраця з «Kalenyk & Co»

Компанія «Kalenyk & Co» надає  широкий вибір доступною за ціною і якісної продукції. Ми виготовляємо і продаємо залізобетонні плити перекриття. Наша компанія гарантує високу якість виробу і вчасну доставку. Купити плити перекриття  в Києві можна у нас зі складу або під замовлення.

Характеристики
Дополнительные
Высота, (H) 220 мм
Длина, (L) 4580 мм
Масса, (кг) 2200
Расчетная нагрузка, (кгс/м?) 800
Ширина, (B) 1490 мм
Купити в один клік
4 238 грн. 4 986 грн.
Ви заощаджуєте: 748 грн. -15%
Знайшли даний товар дешевше?
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.