Warning: getimagesize(/home/kalenyk/kalenyk.com.ua/www/image/catalog/products/img/p/3/4/5/345.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/kalenyk/kalenyk.com.ua/storage/modification/catalog/controller/product/category.php on line 742 Труби - купити/замовити сталеві труби за вигідною ціною в Києві на сайті компанії KALENYK & CO
Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-Вс 8:00-21:00

Труби

Труби

Труба - це сталевий металопрокат з тонкими стінками, у якого замкнутий переріз круглої або іншої форми. Труби, що мають переріз, відмінний від круглого, отримали назву профільних.

Елемент, що розглядається, використовується в багатьох галузях промисловості, машинобудуванні, сільському господарстві та будівельній індустрії. Це міцні та довговічні компоненти, які безвідмовно експлуатуються багато десятків років в найскладніших умовах. По ним транспортують рідини та гази в широкому діапазоні тисків і температур. Їх можна використовуються як складову частину металоконструкцій сумісно з іншим сортовим прокатом (швелерами, двотаврами, кутниками та ін.)

Виробництво йде на металургійних заводах на спеціальних лініях на базі прокатних станів. Використовуються такі технології виготовлення:

 • для круглого перерізу - електрозварна, гарячекатана, метод холодної деформації;

 • для профільного перерізу - метод обтискування з підігрівом заготовки з круглої труби та електрозварна.

Максимальну міцність забезпечують безшовні вироби, отримані гарячекатаних методом та методом холодної деформації, у них відсутній шов (але і ціна їх вище).

Типи труб

У промисловості України використовуються такі види труб:

 • електрозварні. Випускаються по ГОСТ 10704-80, матеріал - сталь 1-кп/СП, діаметр 57- 1420 мм, товщина стінки 3-9 мм. Застосовуються для інженерних мереж, технологічних трубопроводів, у виробництві металоконструкцій;

 • водогазопровідні Виробляються за ГОСТ 3262-78, матеріал – сталь 3КП/ПС/СП, умовний діаметр (Ду) 15-150 мм, гармонізований з дюймової системою, товщина стінки 1,5-4,5 мм. Пріоритет у використанні віддається системам водопостачання і газопостачання;

 • холоднодеформовані. Норматив для випуску - ГОСТ 8734-78, матеріал - Ст10..Ст20, діаметр 8-250 мм, товщина стінки 2-24 мм. Використовуються в трубопровідних системах з великими тисками або у відповідальних металоконструкціях - міцність найвища;

 • гарячедеформовані. Випускаються по ГОСТ 8732-78, матеріал: Ст 10 ... 20, Ст 35, Ст 45, діаметр 20-550 мм, товщина стінки 8,5-70 мм. Галузь застосування - відповідальні інженерні системи та металоконструкції.

Профільні труби бувають яких видів:

 • прямокутні. Випуск йде по ГОСТ 8645-78, розмірна сітка: від 25х28 мм до 300х200 мм, товщина стінки 2-10 мм;

 • квадратні. Виробляються по ГОСТ 8639-78, розмір сторони 15-300 мм, товщина стінки 2-10 мм.

Профільні труби використовують у виробництві меблів, як металопрокат загального призначення та для виготовлення несучих будівельних конструкцій.

Всі труби на вимогу можуть випускатися в оцинкованому виконанні, можливо виготовлення з нержавіючих сталей.

Як вибрати труби

Щоб не купити дефектні труби, потрібно контролювати такі дані:

 • наявність паспорту, особливо для елементів великого діаметру з відмітками про проведення випробувань тиском;

 • товщину стінок;

 • якість поздовжнього шва, дефектів не повинно бути;

 • відсутність корозії, особливо крапкового типу;

 • неприпустимі вм'ятини, сплощення, відхилення форми перетину від круглої (квадратної або прямокутної).

Підприємство «S-Beton» є компетентним постачальником трубної продукції будь-яких діаметрів (розмірних сіток) для забудовників в Києві та області. Вартість партії залежить від номенклатури поставок.