Warning: getimagesize(/home/kalenyk/kalenyk.com.ua/www/image/catalog/products/img/p/3/3/1/331.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/kalenyk/kalenyk.com.ua/storage/modification/catalog/controller/product/category.php on line 742 Сітка - купити/замовити металеву сітку за вигідною ціною в Києві на сайті компанії KALENYK & CO
Меню
м. Київ, вул. Промислова, 7
Наша адреса:
м. Київ, вул. Промислова, 7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Вс 8:00-21:00

Сітка

Сітка

Дротяна сітка — це матеріал для зміцнення стін, балок або інших конструкцій. Більше половини залізобетонних проектів виготовляються за допомогою дротяної сітки. Завдяки багатьом перевагам, будівельна дріт отримала заслужене визнання.

Від житлових будинків до комерційних будівель, такий металевий виріб демонструє далекосяжні застосування. Наприклад, його довговічність допомагає структурам пережити землетрус. Удосконалена технологія робить матеріал ще більш універсальним. Причина — поліпшує деталі, такі як тип матеріалу і діаметр дроту. Провід покривають цинком і епоксидною смолою для запобігання корозії або навіть доступні у варіантах з нержавіючої сталі.

Де і як використовують матеріал

Впровадження сітки можуть поліпшити ряд проектів. Оскільки це такий універсальний промисловий продукт, будівельна галузь задає різні ідеї для його використання в широкому спектрі. Ці напрямки включають в себе, але не обмежуються:

  • архітектурне впровадження;

  • безпеку в виготовленні огорожі;

  • утримання стін і каменів;

  • технічне обслуговування мостів і шосе.

Металеві сітчасті матеріали також використовуються для безпеки. Будинки зміцнюють дротяною сіткою, щоб запобігти навіть незначні зовнішні пошкодження. Завдяки його адаптивності, виріб пропонує багато рішень для будівництва — від армування бетону в плиті на фундаментних балках до вентиляційних горищ із захисними решітками. А вартість дозволяє максимально вдосконалити проект.

Конкретний тип матеріалу, обробка, розмір отвору або плетіння залежать від вимог проекту. Незалежно від того, який матеріал використовується, будівельна промисловість отримує вигоду з металевої сітки у багатьох відношеннях:

  • В середньому, будівельні проекти, в яких використовується дротяна сітка, стоять на 20% дешевше, ніж проекти, в яких її немає.

  • Армування плити відбувається в 4-11 разів швидше, ніж з традиційною арматурою.

  • Зварна сітка поставляється попередньо зібраної. Але при укладанні бетону або завершення проекту розмір регулюється.

Такий матеріал ідеально підходить для будівництва, і переваги, які він пропонує, нескінченні.

Деталі покупки

Дротяна сітка залишається одним з основних продуктів в будівельній галузі в Україні. Зварні характеристики, зокрема, звичайна, оцинкована і нержавіюча сталь, — це пристосування для будівництва. Зварні дротові елементи економічні та пропонують великі розміри отворів з більш тонким діаметром дроту, які зазвичай можна придбати в рулонах або аркушах зручного розміру.

Крім житлових будинків, дротові сітки впроваджуються в широкий спектр застосувань, пов'язаних з будівництвом, включаючи панелі заповнення, корпусу і захисні огородження. Багато специфікації орієнтовані на клієнта, тому ретельно проаналізуйте проект. Товари, представлені компанією S-beton,— це популярні запити в сфері будівництва. Ці матеріали доступні на складі або швидко виготовляються за раціональної ціною. Зв'яжіться з представниками компанії, щоб купити товари або обговорити деталі доставки по Києву і області.